Bakırköy Gerçek Escort

Maddie, City College’ın ücretini ödemeye yardımcı olmak için son dört yıldır Maxine’s Dinner’da çalışıyordu. Pixie saç kesimi, yeşil gözleri ve cömert göğüsleri olan minyon kızıl saçlı Maddie, egzotik bir dansçı olarak çalışarak sadece bir gecede haftalık kazancının beş katını kazanabilirdi, ama bedelini ödemek için seksi vücudunu kullanmayı asla düşünmezdi. Henüz on iki yaşındayken, gür vücudu gelişmeye başladığında, büyükannesi ona vücudunu para kazanmak için kullanmanın günah olduğunu söylemişti. Ne de olsa Maddie her zaman büyükannesinin sözünü dinlerdi.

Kapı zilinin çaldığını duyunca başını kaldırdı ve gülümsedi. En sevdiği üç müşterisiydi, PE, LB ve RT. Üçüz kardeşler benzer görünüyorlardı, uzun boylu, bronz ve zayıf, çelik grisi saçları ve bıyıkları olan kalın kafaları, 60’larının sonunda bile yakışıklı erkeklerdi ve itiraf etmesi gereken, cinsel çekiciliğini rahatsız edici bulduğuydu. Onlarla konuştuğunda ve onlara hizmet ettiğinde kendini hep ıslanırken buldu.

Onlara hizmet ederken, “aletlerine hizmet etmeyi” düşünürken yanaklarının kızarmasına neden oldu ve onlara üfleme fırsatını çok isterdi. Dünyadaki en sevdiği şey yalamak ve yarak emmekti ve üç erkek kardeşi içeren birçok fantezisi vardı.

Ortalıkta dolaşan uygunsuz düşünceleri yüzünden kızaran ve hüsrana uğrayan Maddie, PE, LB ve RT’yi selamlarken yanında kahve getirdi. Sabah 9’du ve her zamanki gibi tam zamanında geldiler.

“Hey millet, gününüz nasıl geçti” diye sordu ve PE kaşlarını çattı ve “Her zamanki kadar iyi değil Hon” dedi.

Maddie, LB’nin yanındaki standa oturdu ve bir sorun olup olmadığını ve yardım etmek için yapabileceği bir şey olup olmadığını sordu. Üç yaşlı adam önce birbirlerine, sonra Maddie’ye baktılar ve sırıtmaya başladılar. “Aslında var canım” dedi PE.

Birden fazla kez kardeşler arasındaki konuşmanın konusu, Maddie’yi ne kadar “yapmak” istediklerine dönmüştü. Gür göğüsleri ve kıçı, düşüncelerini ne kadar tatlı tadacağı konusunda gezdirdi.

Maddie’nin kaşı kalkmış olması onu devam etmesi için cesaretlendirdi. “Normal Pazartesi kızımız taşındı ve bugün bize yardım edecek kimse yok, ilgilenir misiniz? Vakit ayırdığınız için size iyi para ödeyeceğiz”.

Evlerini temizleyecek birine ihtiyaçları olduğunu varsayarak, “Peki, saat 2’de çıkıyorum ve iş çok zor değilse, gelip sana yardım edebilirim” dedi. Maddie gülümsedi, bu sevimli yaşlı adamların temizlenmesine yardım etmek o kadar büyük bir iş olmamalı ya da çok uzun sürmemeli ve ödenmesi gereken okul ücreti ve 150 dolar eksik olması nedeniyle fazladan parayı kullanabilirdi.

PE, çalışmanın kolay olacağını ve onun bundan zevk alacağından emin olduğunu açıkladı. Üçü de ışınlandı ve PE, “Elbette tatlım, 2 harika olacak, o zaman seni bekleriz ve genellikle 225 dolar öderiz, bu yeterli olur mu” dedi? Maddie nakit sıkıntısının dönmek üzere olduğunu görünce yutkundu ve başını salladı. “Tamam, 2, eviniz nerede”? PE ona talimat verdikten sonra, Maddie lokantadaki diğer müşterilere hizmet etmeye geri döndü.

Ayrılırken, PE ona sarıldı ve bekleyemediğini söyledi. “Ne sevimli yaşlı adamlar bunlar” diye düşündü ve parayı kesinlikle kullanabilirdi. Temizlik için ona para ödeyemeyecekleri gibi değildi; hepsi emekliydi, birlikte yaşıyorlardı ve maddi durumları iyi.

Ne yazık ki, ihtiyaç duydukları sadece temizlikti, onlarla seks yapma fantezisini tatmin etme şansını kesinlikle memnuniyetle karşılardı, daha da önemlisi, onları emmek istedi! Aynı anda iki aletin ağzında olması nasıl bir duygu? Vücudunda aynı anda iki penisin olması nasıl bir duygu olurdu? Amını, kıçını ve ağzını tamamen doldurması için mi?

Daha on üç yaşındayken en iyi arkadaşının büyükbabasıyla yaşadığı ilk cinsel deneyiminden sonra, kendisinden yaşça büyük erkekleri her zaman cinsel açıdan çekici bulmuştu.

Yaşlı adam, yanından geçip onu kucağına çekip kıçını dik penisinin üzerine bastırırken onu baştankarasından yakalamıştı. Onu kucağında kıpırdatırken aletinin ucu şortunun paçasından kurtuldu ve şortunun içine kaydı. Kocaman horozunun bakire amına girmeye çalıştığı hissi olarak yerinde dans etti, o gelene kadar göğüslerini emdi ve sonra onu kanepeye fırlattı ve şortunu çıkardı ve emdi ve bakire klitorisini ve amını ısırdı.

Onu emerken büyük horozunu serbest bıraktı ve yüzünde hareket ettirerek dudaklarına bastırdı. İçgüdüsel olarak uzanıp ağzına çekti ve emdi. O zamandan beri büyük bir horoz emmek onun en sevdiği cinsel deneyimdi.

Daha sonra onu karnının üzerine çevirdi ve kolunu karnının altına yerleştirerek kıçını kaldırdı ve horozunu bariyerini geçerek bakire kedisinin derinliklerine itti ve onu sertçe sürdü. O geldiğinde, horozunu çıkardı ve onun hevesli ağzına geri itti, böylece onun bekaretini bozduğuna dair kanıtları yalayabilsin.

Temiz ve sert sonra yavaşça onu sıkı bakire kıçına sokmaya başladı. Ah!!!! Çok iyi acıttı. Kıçına cum vururken çığlık atarak, cezalandırıcı bir ritim belirlerken geri sallandı! Artık sarkık olan horozunu geri çekerken, başını ve ağzını tekrar üzerine bastırdı. Düzgün bir sürtük her zaman aletini temiz yalar, diye mırıldandı kulağına.

Maddie araba yoluna girerken içini çekti, aklından geçen ilk seferinin anısı onu sıcak ve ıslak yaptı.

Uzun ve zor bir sabah olmuştu ve gerçekten ayağa kalkıp bir süre oturmaya ihtiyacı vardı. Gücünü toplayarak yukarı çıktı ve kapıyı çaldı.

PE, cübbesinin içinde “gördüğüm kadarıyla tam zamanında” diye cevap verdi, onu içeri aldı ve bir sandalyeye gösterdi ve ona bir fincan çay alırken oturmasını söyledi. “LB ve RT buraya gelirken birkaç dakika rahatlayabilirim”.

PE’yi cübbesi içinde görmek, kötü düşüncelerini hayata geçirdi ve amını ıslattı. Cüppesinin altında onun çıplak olduğunu hayal edebiliyordu ve yaşı göz önüne alındığında onun ve erkek kardeşlerinin sünnetsiz olduklarına bahse girmeye hazırdı.

İçini çekti ve minnetle çay fincanını alıp sandalyeye oturdu ve içti. Maddie gözlerini açtığında artık oturma odasında değildi, kolları başının üzerinde bağlı, mis kokulu dar bir yatağa çıplak uzanmıştı! PE yaklaşıp yanına oturduğunda “Aman Tanrım, neler oluyor” dedi.

“Şimdi canım üzülme ya da endişelenme, sadece söyleyeceklerimi dinleyeceğinden emin olmak istedim ve işim bittiğinde gitmek istersen seni çözeceğim”. Maddie kendini yastıklara yasladı ve sert olduğunu umduğu bir ifadeyle ona baktı ve “Tamam, dök şunu, neler oluyor” dedi?

PE ona kendisinin, LB ve RT’nin birlikte yaşadıkları hayatı anlatmaya başladığında başını salladığını fark etti. Üçüz kardeş olarak doğdukları için her zaman birlikte olmuşlar ve her şeyi birlikte yapmışlardır. Buna kadınlarını paylaşmak da dahildi. Görüyorsunuz, “her birimizin seks yapmaktan hoşlandığımız belirli bir yolu var ve sizi istiyoruz” diye açıklamaya devam etti.

Şimdi Maddie şaşkına dönmüştü! Bu ateşli erkeklerle seks yapma hayali gerçek olmak üzere miydi?

“Yani üçünüz hepinizi aynı anda becermemi istiyorsunuz”? dedi. “Ah hayır, aslında evet”! PE tam olarak ne istediklerini açıklamaya devam etti. Şaşırmıştı, hepsini becerecek ve 225 dolar alacaktı ama her birinin kendi cinsel fantezilerini yaşamasına izin vermek zorunda kalacaktı. “Görüyorsun, takma adlarımız belirli fetişistlerimizin ne olduğunu anlatıyor. Bana kedi yiyen için PE diyorlar ve LB sol meme ve RT sağ meme”.

Senden ihtiyaçlarımızı karşılamamıza izin vermeni istiyoruz ve bunun bedelini ödemeye hazırız. Bizi becermek zorunda değilsin, ama istersen harika olur. TAMAM”?

Şaşırmış Maddie, yüzünde şok olmuş bir ifadeyle orada öylece yatıyordu. “Öyleyse şunu açıklığa kavuşturmama izin verin, amımı yemek istiyorsunuz, LB sağ memeyi emmek istiyor ve RT aynısını sağ mememe yapmak istiyor”? “İşte bu kadar,” dedi PE ona endişeyle bakarak. “Bunlar olurken ben ne yapacağım?” diye sordu.

PE, ihtiyaçlarını karşılarken “kesilmek” istemediklerini, ancak isterse kız kardeşinin üst kattaki dairede yaşayan oğlu Jim’i arayabileceğini açıkladı. 20 yaşlarındaydı ve onlara katılmaya fazlasıyla istekli olurdu. Fantezilerini şımartırken horozunu emebilirdi. “Evet, oh evet” rahat bir nefes alarak “Emmek için bir aletim olmasını gerçekten çok isterdim”!

PE yatağın yanındaki telefonu aldı ve içine bir şeyler mırıldandı. 225 dolar kazanmanın ne kadar kolay ve eğlenceli bir yol olduğunu düşündü, kesinlikle onların istediğini düşündüğü gibi ev temizlemekten daha iyi.

“Pekala, hadi” dedi bacaklarını iki yana açarak. PE’nin diğer ikisine kabul ettiğini söylediğini duyabiliyordu ve odaya geldiklerinde, üçü de ellerindeki siklerini çıplak bir şekilde okşayarak tam ereksiyona kadar gülümsedi, ağzı sulandı.

Vakit kaybetmeden her biri en sevdiği işe koyuldu. PE, derin pembe amcık dudaklarını nazikçe yalamaya başladığında, klitorisi dikildi ve dikkatini çekmesi için yalvardı, bir inilti ile kollarını alt kısmına sardı, önünü dudaklarına yükseltti ve dilini ıslak amının derinliklerine soktu. , tatlı balını tattığında zevkini inledi ve onayını ve zevkini kıpırdatırken önünü ve klitorisini yalamaya ve nazikçe emmeye başladı. Dış dudakları yaladı ve klitorisini kemirdi ve ısırdığında dişi olmadığını fark etti. Amını yemeye daha fazla dahil olmaya başladığında, iki parmağını amının derinliklerine kaydırdı ve orgazm onu ​​alt ettiğinde onu yataktan kaldırdı.

Onaylamayla parlayarak saldırısını yavaşlattı ve kardeşlerine ve en önemlisi Maddie’nin yüzüne bakmaya başladı.

LB ödülünü eline aldı ve nazikçe okşadı ve başparmağıyla göğüs ucunu okşadı. Dilini çıkardı ve onun titreyen soluk pembe meme ucunu yaladı ve hafifçe ısırarak sıkı, sert bir zirveye getirdi. Artık fark ettiği dişsiz ağzına kadar göğsünü emerken, onunla ilgili her şey nazik ve saygılıydı. Aman Tanrım, bir bebeğin yapacağı gibi nazikçe emzirilmek ve tüm bu sırada amının yalanması, emilmesi ve kemirilmesi çok iyi hissettirdi. PE’nin sihirli parmakları onu başka bir orgazma daha da yaklaştırıyor.

Daha sonra RT’nin ödülünü iki eline de aldığını fark etti, ancak erkek kardeşiyle olan benzerliği burada sona erdi. Gür, ağır baştankarasını sertçe sıktı ve uzandı ve yumuşak pembe meme ucunu sokacak kadar sert ısırdı ve sonra onu aç, aynı zamanda dişsiz ağzına derin ve sert bir şekilde emdi. Açlıktan ölmüş bir adam gibi besleniyor, göğüslerini emip sıkıyor ve harika hissettiriyordu. Sol göğsü hâlâ yumuşakken ve nazikçe okşanıp emilirken meme ucu sertçe yükseldi ve daha fazla cezalandırılması için ona yalvardı.

Stimülasyonlarda ne büyük bir tezat! Nazik ve sert, yumuşak ve sert ve bunların hepsi bir araya gelerek, saf şehvet vücudunu ele geçirirken, harika amcık ve klitoris yalama ve emme, nazik sol meme emme ve sağına yapılan düpedüz saldırı gibi düşündüğü zevkle onu aklından çıkarmak için bir araya geldi. baştankaraların hepsi çok farklıydı ama bir araya geldiklerinde, başka bir büyük orgazm onu ​​alt ettiğinde onu sallamaya ve titremeye başladı. Saldırılar devam ettiler ve güçlendikçe ve güçlendikçe başka bir büyük orgazm yaşadı, PE’nin bekleyen hevesli ağzına yoğun bir kadın boşalması akışı vurdu!

Harika emme ve höpürdetme sesleri odayı doldurdu ve neşeyle kıpırdandı, emme seslerine bayılıyordu, özellikle de am, klitoris, meme ve baştankara emilirken. PE’nin parmaklarının amındaki harika höpürdetme sesi de onu heyecanlandırıyordu. PE amını dudaklarını okşadı ve klitorisini iki parmağının arasına sıkıştırdı, diğer elinin parmaklarını amına doğru kaydırdı ve elini sertçe sürerken ovmaya başladı.

Maddie’nin bildiği bir sonraki şey, yüzünde çok güzel, uzun, kalın bir yarrak olduğunu gördü. Yeğenleri Jim’di. Onunla sohbet etmeye çalışırken, Maddie başını salladı ve ağzını onun uzun kalın sert aletine uzattı. “Ummmm ben sadece horoz emmeyi seviyorum” dedi ağzı doluyken.

Maddie penisi bir dondurma külahı gibi yukarı aşağı yalarken, ellerinin serbest kaldığını fark etti ve bağlı topları nazikçe sıkmaya başladı, yüzünü aşağı kaydırdı ve topları aç ağzına çekti ve nazikçe emdi. Bunu yaparken işaret parmağını yüzünün yukarısındaki kıçına soktu ve hızla içeri ve dışarı daldırdı, elindeki horoz şişti ve emmesi için yalvardı. Uzun kalın horozu boğazının derinliklerine doğru emerken, kıçını parmaklamaya devam etti. Derinlemesine emmek ve aç ağzından neredeyse tamamen çekmesine izin vermek, ardından derin ve sert bir şekilde geri emmek.

Horozun neredeyse dışarı fırlayıp tekrar içeri çekilirken çıkardığı sese bayılıyordu. İçeri ve dışarı, boğazının derinliklerine ve dudaklarının çıplak kenarına kadar. Horoz meni fışkırtmaya başladığında deli gibi yaladı ve emdi. Tutkuyla sarhoş olan Maddie, günün daha yeni başladığını fark etti ve gülümsedi ve Jim’in aletini eline alarak temizlemeye başladı.

Şimdi kısmen yukarı baktığını ve Jim’i tanıdığını fark ettiğini belirtti! City College’da onun Anatomi Profesörüydü! Bir kız öğrenciye çok uzun süre baktığı keşfedildiğinde her zaman utanmış görünen oldukça inek bir adam.

Amını şişmiş ve iyi emilmiş ve yalamış hissetti, sihirli parmaklar içinde dans etmeyi hiç bırakmamıştı ve PE’nin aç ağzına başka bir büyük fışkırma ile geldiği için klitorisi bir kaya kadar sertti.

Gelirken sol göğsünün şiştiğini hissetti ve yalama o kadar nazikti ve emme o kadar inanılmazdı ki, saf cennet gibiydi. Sağ göğüsü, dişsiz diş etlerinin saldırısını, güçlü emmeyi ve sert elleri sıkmayı severdi.

Uzanarak LB’nin aletini eline aldı ve okşayarak Jim’in hemen yanındaki hevesli ağzına itti! Açgözlülükle iki horozu birlikte emdi, sonra birer birer, onlar onun için kremalı cumlarından vazgeçene kadar her bir horozu sağdı. Hevesle ikisini de boğazının derinliklerine çekti. Yutkunup dudaklarını yalarken gülümsedi. Ve bunun için gerçekten para alacağını düşünmek!

Her iki horozu da temiz yalayarak, şimdi PE ve RT’nin dikilmiş horozlarına ulaştı ve onları ağzına emdi. O siklerini emerken, Jim ve LB pozisyonlarını aldılar ve onu yataktan kaldırdılar, Jim onun altından kaydı ve aletini sıkı anüsüne soktu. Görünüşte inek biri için, Jim bir kıçı nasıl becereceğini kesinlikle biliyordu!

Güzel ve derin oturmak için kıpır kıpır Maddie bacaklarını genişçe açtı ve LB onun horozunu damlayan ıslak amına kaydırdı. Zıt yönlerde hareket eden Maddie, biri içeri girerken diğeri neredeyse tamamen dışarı çıkarken inledi! İçeri ve dışarı, ellerini yanlarında yukarı ve aşağı okşadıkça ve meme uçlarını sıktıkça, her zaman iki siki ağzına emdi. Titremeye başladı. Orgazm olacaktı, sadece orgazm değil, tüm orgazmların anası! LB’nin horozunun üzerine cum vurdu ve önünü ve Jim’in horozunun üzerinden aşağı koştu.

Maddie kesinlikle bunun düzenli bir olay haline gelmesini umuyordu, boşver parayı, sonunda hayatında ilk kez göğsünün, baştankarasının ve amının yeterince emildiğini hissetti ve boğazında biri derinlerde olmak üzere iki büyük sik vardı. hevesli eşek ve onun önünü derin bir tane. Bu cennetti. PE, LB ve RT’nin sonsuza kadar yaşamasını ve Jim’le birlikte onu emmek ve becermek istemekten asla vazgeçmemesini hararetle umuyordu.

Jim’in profesörü olmasının karmaşıklığını daha sonra düşünecekti, şu anda mutluydu, çok mutluydu!

Bakırköy escort, Bakırköy eve gelen escort, Bakırköy ucuz escort, Bakırköy escort bayan, escort Bakırköy, Bakırköy anal escort, Bakırköy yabancı escort, Bakırköy rus escort, Bakırköy otele gelen escort, Bakırköy yeri olan escort.

Bir cevap yazın