Bakırköy Genç Escort

Birkaç dakika sonra Viktor yanına geldi ve Dwayne’den ve kanepeden inmesine yardım etti. Viktor yürüyüp Holly’yi işaretsiz bir kapıya doğru götürürken herkes şok içinde izledi.

Roger onu takip etmeye başladı ama iri İtalyan Vincent kolundan tuttu, senin yerinde olsam bunu yapmazdım.

İşaretsiz kapıdan geçirildiğinde Holly’nin gözleri fal taşı gibi açıldı ve Viktor kapıyı arkalarından kilitledi; lavabolu bir makyaj masası, bir tuvalet ve camla çevrili bir duş vardı.

Onu klozete oturttu ve duştaki suyu açtı. Kesinlikle işemesi gerekiyordu ama bunu tuvalette onunla yapmak utanç vericiydi. Çiş yapması için güvenini vermek için vücudunu ve yüzünü duşa doğrulttu. Sonunda başardı. “Bitti mi?” diye sordu.

Holly başını salladı, o da nazikçe dizlerini ayırarak bir parça tuvalet kağıdı yırttı ve bacaklarının arasını sildi. Kontrol ve aşağılamayı anlatmak için kasıtlı olarak yaptı. Onu sildikten sonra ayağa kalkmasına yardım etti, çıplak vücudunu duşa götürdü, suyun sıcaklığını kontrol etti ve çok sıcak veya soğuk olmadığını anlayınca onu duşa soktu. Bir bileğini tuttu ve avucunu yukarı kaldırdı ve elindeki sıvı fışkırtan şişenin kapağını açtı ve “Şampuan. Saçını yıka” dedi.

Kendisine söyleneni yaptı ve öyleydi ve yıkanmak iyi hissettirdi. Orada öylece durup onun tek kelime etmemesini ve onu aceleye getirmemesini izledi. Saçındaki şampuanı duruladıktan sonra başka bir şişe aldı ve eline sıvı döktü, “Vücut yıkama.”

Ellerini ovuşturdu ve kollarından birini tutup onu nazikçe duşun kenarına çekti ve sonra o kolu yıkamaya başladı, “Dwayne ile çok iyi iş çıkardın. Seninle çok gurur duyuyorum.” Kolunu omzuna ve sonra sırtına yıkamaya devam etti, yüzünü ondan uzaklaştırdı, “Vücudunu kullanıp katılırsan, senin için daha az acı verici ve hatta zevkli olacağını biliyordum.”

Onu sırtına ve ardından poposuna yıkadı, “Dwayne’in aletinin boyutuyla hala acıdığını biliyorum ama acıya rağmen zevk de hissettin.” Sabunlu parmaklarını kıç çatlağında gezdirirken bile poposunu yıkamakta titizdi ve hatta popo deliğini yokladı, “Bütün insanlar seks yapar. Bu kötü bir şey değil.”

Bacaklarının arkasını yıkamaya başladı, “Zevk bile verebilir ve sizi orgazma götürebilir. Aklınızı başınızdan alabilir.”

Yüzünü kendisine çevirmek için kalçalarını nazikçe yönlendirdi. Daha sonra ellerine daha fazla vücut losyonu koydu ve ayağa kalktı ve omuzlarının önünü, köprücük kemiğini, üst göğsünü ve ardından göğsünü sabunlamaya başladı, ellerine aşırı miktarda vücut losyonu koydu, “Cinsel uyarım ve zevk normaldir. hem erkekler hem de kadınlar için insanlar için. Dokunulduğunda ve uyarıldığında vücudunuzun tepki vermesi ve uyarılmasından utanmamalısınız.”

Ellerini onun göğüslerine ve göğüs uçlarına gerçekten odaklanmak için kullandı, “Holly, sen güzel bir genç kadınsın. Vücudun çıplakken bile inanılmaz, kendine güvenmemelisin. Belki eşcinsel erkekler ve hatta belki birkaçı dışında herhangi bir erkek. seni çıplak görseler bakarlar çoğu tahrik olur seni becermek ister bu konuda çekincesi olan sensin kitaplardaki masallar tam da çocuklara inandırıcı hikayelerdir kimse gelmez Beyaz bir ata binip sizi sonsuza dek mutlu yaşamanız için götürmek.Tüm evliliklerin yarısından fazlası boşanmayla sonuçlanıyor.Bir evlilikteki eşlerin çoğu eşlerini aldatıyor.Mutlu olmaya mahkum birkaç özel kadın vardır. Birçok erkekten ve hatta bazı kadınlardan zevk alıyorum.İnanıyorum, hayır, senin o özel kadınlardan olduğunu biliyorum.Utandığına ve burada önümde çıplak durduğuna inansan da göğüslerinin seni yıkamama ne kadar tepki verdiğini görebiliyorum ve hissedebiliyorum ve bunda bir sorun yok”

Çamaşırlarını karnına ve yanlarına doğru kaydırdı, “Roger идиот um, bence bu kelime bir aptal. Kadınlar hakkında hiçbir şey bilmiyor. Kadınlıklarını ve cinselliklerini nasıl geliştireceğini bilmiyor, sadece kaba kuvvet hakkında bilgi sahibi.

Karnını, yanlarını ve kalçalarını yıkamayı bitirdikten sonra diz çöktü, bileğini tuttu ve elini omzuna koydu, eline daha fazla vücut losyonu koydu ve kasık kemiğine, sonra bacaklarının arasına çok yumuşak konuşarak yıkamaya başladı, ” Roger kadınlara değer vermez. O bir mağara adamından farkı olmayan bir Neandertal. Bir kadınla zevki, acıyı veya disiplini nasıl kullanacağını anlamıyor. O идиот. onunla konuşurum Belki seni satın alırım.”

“Gözlerini kapat. Omuzlarıma tutun” dedi ve diğer elini diğer omzuna koydu ve cinsiyetini ovmaya devam etti, “Bugün çok sıkı çalışıyorsun. İyi iş çıkardın. Birçok erkeği memnun ettin ve çok cum sağdın. Sen güzeller, kadınsılar ve çok korkmanıza rağmen seksten zevk alıyorsunuz.”

Sabunlu parmaklarını vajinal dudaklarını ve klitorisini ovuşturmak için birkaç dakika kullandı, ta ki tepkilerinden kadının uyarılmış hissettiğini anlayabilene kadar. Ancak birkaç dakika daha sert nefes alıp yumuşakça inleyerek ve ağır bir şekilde onun omuzlarına yaslanarak cevap verdikten sonra, “Sana bir soru soracağım, ama cevap vermeyecek kadar utanıyorsan kızmayacağım, istersen sadece yapabilirsin. Kafanı salla ya da cevabını gerçekten söyleyebileceğine dair kendine güvenin var mı, bu hoş bir duygu mu?”

İlk başta Holly utandı ve cevap vermek istemedi ama parmakları duştan gelen suyu ve sabun köpüğünü kullanarak klitorisini ve kedi dudaklarını çok yumuşak bir şekilde kaydırdı, ancak birkaç dakika tereddüt ettikten sonra hafifçe başını salladı.

Parmaklarını klitorisin etrafında gezdirmeye ve dudaklarıyla oynamaya devam etti. Bunu bir süre daha yapmaya devam etti, sonra usulca sordu, “Durmaya hazır mısın? Eğer durmamı istiyorsan, evet kelimesini güçlü bir şekilde söylemelisin, yoksa kafanı hayır anlamında sallayabilirsin ya da çok çekingensen o zaman sadece yapabilirsin. sessiz ol, ben sürtünmeye devam edeceğim.”

Evet demeyince çok sevindi ve ovuşturmaya devam etti. Daha sonra bile sabunu elinden yıkadı ve sabunu bacaklarının arasından durulamak için elini ve suyu kullanmaya başladı. Sabunu duruladıktan sonra bir parmağını vajinasının girişine bastırmaya başladı. Elini vajinasının üzerinde ileri geri ovuşturur ve bir parmağını çatlaktan aşağı sürükler ve bir parmağını dudaklarının arasına hafifçe bastırırdı. Parmağın biraz daha derine itmesine izin vermek için parmaklarının geçişini yavaşlattı.

“Doğal sıvıların senin içinden geliyor, sabundan daha kayganlar” dedi ve sıvıları dudaklarına ve sonunda klitorisine sürdü. “Henüz durmak istemiyorum, seni iyi hissettirmek için seninle oynamaya devam etmek istiyorum. Seni iyi hissettirmek bana iyi hissettiriyor ve senin için iyi hissettirdiğini biliyorum yoksa vücudun ıslaklığı yapmazdı.” , Henüz durmaya hazır değilim ama yüksek sesle Dur kelimesini söylersen duracağım ya da gözlerini kapalı tutup sessiz kalabilirsin.”

Hiçbir şey söylemeyince gülümsedi. Onun etrafında döndüğünü hissetti ve bir noktada onun belini tuttuğunu hissetti ve onu dizinin üzerine çekti. Bir ayağı yerde, diğer dizi yerdeydi. Poposunu bacağının kenarına oturttu.

Bir süre hiçbir şey söylemedi ve sadece onun bacaklarını yavaşça gevşetmeye ve nazikçe cinsel organını ovmaya odaklandı. Nefesi ağırlaşana ve kadın küçük inlemeler çıkarana kadar ovmaya devam etti.

“Sadece o güzel mavi gözlerini kapalı tut,” dedi yavaşça bacaklarının arasını ovuştururken, “Sadece rahatla. Sana zarar vermeyeceğim, vücudunun kendini iyi hissetmesine izin vermeyi öğrenmeni istiyorum.” Giderek daha fazla ıslaklığını hissedene kadar cinsiyetiyle oynamaya devam etti. Sonunda ayağa kalkmasına yardım etti. Bir havlu çıkardı ve onunla vücudunu biraz kuruladı ve sonra etrafına sardı. Klozetin kapağını kapattı ve onu nazikçe kapalı tuvalete oturması için yönlendirdi.

Dolabın içine baktı ve bir saç fırçası buldu ve saçını taramaya başladı, “Anlaşıldı. O sana sadece erkeği memnun etmekle kalmayıp kendi zevkinle ilgili hiçbir şey öğretmiyor. Adamı onun kadar zevk aldığına inandırmak istiyorsun. dır-dir.”

Güzel hissetmesini isteyerek saçlarını nazikçe okşuyordu. Daha sonra sıkıca çekti ama sert bir şekilde başını geriye yatırmadı ve onu öptü. Diğer erkeklerde olduğu gibi hemen ağzını açtı. Saniyeler içinde öpücüğü kesti, “Çeneni gevşetmelisin. Öpüşmek acı verici değil, zevkli olmalı. Her erkeğin seni öpmesini istediğine inanmasını istiyorsun! Sahip olduğun en iyi öpücük olduğuna inanmalı. . Şimdi tekrar deneyelim, ağzını yumuşat.”

Onu bir kez daha öptü. İlk birkaç saniye öpücüğü sertti ama öpücüğü tekrar kesmeden hemen önce çenesinin gevşediğini, ağzının yumuşadığını ve öpücüğün daha samimi olduğunu hissetti. Ellerini kullandı ve parmaklarını saçlarının arasından geçirdi ve öpücüğü kesti, “İşte bu kadar, rahatla. Şu anda öpmekten başka bir şey istemiyorsun. Adamın buna inanmasını istiyorsun.”

Onu tekrar öpmeye başladı ve ellerini koltuk altlarının altına koyarak onu hazırlıksız yakaladı ve onu ayağa kaldırdı. Onu nazikçe etrafında döndürdü ve yavaşça ve nazikçe duvara yasladı. Birden çok daha kısa derin öpücüğe dönüştü, “Bunların şimdiye kadar sahip olduğun en büyülü öpücükler olduğunu farz et. Seni öpen adamın hayalini kurduğun adam olduğunu, konserini herkesten çok görmek istediğin müzisyen olduğunu farz et. Sırf içinde olduğu için birkaç kez filmini izlediğiniz aktör.”

Onu daha çok öptü ve poposunu havluyla nazikçe ovuşturdu. 1,5 metrede yalınayak durarak onun üzerinde yükseldi, bu yüzden onu öptüğünde başını geriye yatırmak ve yüzünü yukarı çevirmek zorunda kaldı ve adam biraz çömeldi ve yüzünü aşağı eğdi. Parmaklarını onunkilere kenetledi, “Ellerimi ilk aşkın benmişim gibi tut. Bu, erkeği düşündüğün tek erkek olduğuna inandırmakla ilgili. Ben yaşlıyım, Rusum ve çirkinim, ama bana hissettirmelisin. Sanki hayallerinin erkeği benmişim gibi. Çirkin, şişman, pis kokan ve iğrenç tüm düşünceleri kafandan atmalısın.”

Onu yumuşak ve nazikçe öptü ve parmaklarının birbirine kenetlenmesinden yararlanarak kollarını başının üzerine kaldırdı ve onu duvara yapıştırdı, “Onu savunmasız olduğuna inandırmalısın. Küçük hanım sıkıntıda. Bazen küçük bir direniş heyecanlandırır. ona daha çok ama aynı zamanda vurulmana da neden olabilir.”

Onu duvara yasladı ve tek eliyle iki bileğini tutabilmek için ellerini birleştirdi, “Duyguları kullan Holly. Korkuyu kullan, bunu heyecan olarak düşün, ne planladığımı bilmiyorsun. Kalbin daha hızlı atıyor, adrenalin. O adrenalini de kullan.”

Onu daha sert öptü ama onu fazla zorlamamaya dikkat etti. Kollarının ve omuzlarının çıplak tenini ovuşturdu, “İğrense bile, bunun senin hayalin olduğunu hayal et adamım,

“Şimdi havluyu aşağı çekeceğim, inanıyorum ki tanıdığın en güzel aktris ya da model sensin. Erkeklerin senin çıplak vücudunu görmesini istiyorsun. Göğüslerinin kocaman olduğunu hayal et, ellerinin üzerinde olmasını istiyorsun. Bırak vücudun tepki versin.” ve ona neyin iyi hissettirdiğini ve neyin iyi gelmediğini iletin. Tepkiniz ne kadar gerçek olursa o kadar inandırıcı olur.” Onu uyardığında havluyu ayaklarının dibine düşene kadar vücudundan aşağı çekti, “Çıplak güzelsin Holly. Eğer erkeklerin inanacağına inanıyorsan. Erkekler seçici değildir, sadece bir kadının meni sağmasını isterler.”

Sırtındaki çıplak deriyi ovuşturdu ve ardından başparmağıyla meme ucu üzerinde hafifçe hafifçe hareket ettirmek için göğüslerini avuçlayarak öne doğru ovuşturdu, “Vücudun iyi hissettiren şeylere nasıl tepki vereceğini zaten biliyor. Göğüs uçların güzelce sertleşiyor.”

Vücudunun tepki verdiğini hissedebiliyordu ve garip, yoğun Rus adama tepki verdiği için kendini o kadar bilinçli hissediyordu ki, ama vücudunun bunu yapmasını engelleyemedi. Ellerini yüzüyle göğüsleri arasında ileri geri hareket ettirerek bir kez daha onu öpmeye başladı, “Çeneni gevşet, vücudunu gevşet sadece gözlerini kapat, düşünceleri zihninden uzaklaştır ve bırak vücudun tepki versin.”

Tekrar ağzını öptü ve öpücüğü çok daha rahattı. Daha sonra yanağını, burnunu, çenesini, tekrar yanağına, sonra sağ kulağına öptü ve ardından kulak memesini nazikçe yaladı ve emdi. Kulak memesini emerken sol elinin parmakları sağ meme ucunu buldu ve yuvarladı, hafifçe kıstırdı ve üzerine çekti.

“Vücudun heyecanlı. Uyanmışsın” sağ elinin parmaklarını hafifçe sol kolunun arkasından aşağı kaydırdı. “Gözlerini aç Holly. Bana bak. Gözlerimin içine bak. Seni istiyorum Holly.”

Burnunun ucunu öperek gözlerini kırpıştırdı ve ardından sağ eline ve sol meme ucuyla oynayan parmaklarına geçti. “Sorularıma cevap vermek zorunda değilsin. Cevap vermezsen bunu evet olarak kabul ederim. Yaptığım şey iyi hissettiriyor mu? Vücudun tahrik mi oluyor?” Cevap vermedi.

Devam etti, “Bana durmamı söylersen yaparım! Gözlerini kapat Holly.” Talimat verirken gözlerini kapattı. Kemer tokasının şıngırdadığını duydu ve adam pantolonunu ve boxerını aşağı indirip çıkarırken birkaç saniye daha geçti. Onu yumuşakça öptü ve öpücüğü kesti, “Eğer bu hoş gelmiyorsa ve durmamı istiyorsan Holly’yi durdurmamı söyle.” Yine kısa yumuşak öpücükler verdi. Sonra dikkatlice ve nazikçe bir kolunu onun omuzlarının arkasına, diğer elini de başının arkasına kaydırdı ve onu tamamen duvara yasladı.

Sol eliyle uzandı ve sağ dizini yukarı kaldırdı, “Sakin ol Holly, sorun değil.” Onu yumuşak bir şekilde öptü ve horozunun cinsiyetine dokunduğunu hissetti ve sonra orada dururken onu banyo duvarına sabitlerken içini itmeye başladı. Biraz daha derine iterken uzandı ve sağ uyluğunu tuttu ve onu yerden tamamen kaldırdı ve sonra ellerini poposunun altına kaydırdı. Onu duvara yaslarken ona kısa, yumuşak öpücükler vermeye devam etti, “Bırak Holly. Vücudunun seksten zevk almasına izin ver. Bu kötü bir şey değil, bu doğal.

Holly bir kez daha seks yaptığına inanamadı ama daha da kötüsü ona hayır diyebileceğini söyledi ve söylemedi. Sessiz kaldı ve hiçbir şey söylemedi. Aklı dönüyordu ve hayır demek istedi ama yapamadı. Korku ve utanç duyguları çok yoğun ve kontrolcüydü.

Hayatındaki her şey değişmişti ve kontrolden çıkmıştı. Sadece hayır demeye ya da durmaya ihtiyacı vardı ama yapmadı, yapamadı ya da belki de istemedi. Onunla çok farklı konuşuyordu ve fiziksel olarak da farklıydı. Utanmış ama bir o kadar da savunmasız hissediyordu. Ağırlığını hiç desteklemiyor olmak çılgınca geldi. Duvar hariç, onu tamamen kaldırdı.

Aniden, “Vücudunu kullan Holly. Bacaklarını bana dola. Kollarını boynuma dola,” dediğini duydu. Onu içeri ve dışarı itmek için çaba sarf ettiğini hissettiğinde çekingen bir şekilde istediğini yaptı. Kulağına fısıldamaya devam etti, “Vücudunu ve kalçalarını hareket ettir Holly. Benimle seviş. Rahatla, hisset, deneyimle.”

Sonraki dakikalar boyunca banyoda seks sesleri, birbirine tokat atan iki beden, inip kalkan nefesler, hem kadınsı hem de erkeksi homurdanmalar ve inlemeler dışında sessizlik vardı.

O çok sevinmişti çünkü o çabalıyordu, katılıyordu, hareket ediyordu ve en önemlisi bundan keyif alıyor gibiydi.

Cildini nazikçe ovmak ve okşamak için ellerini kullanmaya özen gösterdi. Göğüslerini biraz ovuşturdu ama bunun bir saldırı olarak algılanmamasına dikkat etti. Duygusallığa odaklandı. Aşktan ve duygusal bağlılıktan yoksun seksin bile zevkli olabileceğini öğrenmesini istedi.

“Aşkla ilgili olmak zorunda değil, Holly. Boyla ilgili değil, Dwayne’den çok daha küçüğüm ama beni yanlış anlama, Dwayne nasıl sevişeceğini biliyor. Bu, vücudunu hareket ettirmek, en iyinin tadını çıkarmakla ilgili.” Birlikte olduğun kişi. Onları en iyi olduklarına inandırmalısın. Şu anda Holly, şimdiye kadar becerdiğim en iyi kadınsın ve beni en iyi olduğuma ikna etmek için vücudunu kullanmalısın” diye fısıldadı. Teslim olursan, Holly’ye boşalmayı öğreneceksin ama partnerine verebileceğin en iyi hediye, onun boşalmasını senin vücuduna sağmaktır. Boşalmamı hak ediyorsun Holly. Kazanıyorsun. Onu senin derinlerine fışkırtacağım. Bu gece daha sonra içinden külotuna sızacak.”

Orgazmını geciktirmeye çalıştı ama bara geldikten sonra onu gördüğünden beri onu istiyordu. Onun içine boşalmaya başlamadan önce çok geç değildi. O zaman onu daha sert öptü, bütün gün olduğundan daha sert. Sonunda içindeki her damlayı fışkırttıktan sonra onu duvara yasladı. Yavaşça poposunu bıraktı ve ayaklarını tekrar yere indirdi, “Çok iyi yaptın проститутка.” Nazikçe alnını öptü ve sonra pantolonunu tekrar yukarı çekmek için eğildi ve ardından yüzünü tuttu ve nazikçe alnını öptü ve “Kıyafetlerini almak için biraz dışarı çıkacağım. Kapıyı arkamdan kilitle” dedi. ve kapıyı çalıp, проститутка, beni içeri al, sana kıyafetlerini vereceğim ve seni eve bırakacağım, anladın mı?

Başını salladı ve banyonun kapısını arkasından kapatarak çıktı. Adam gidince mesanesini boşaltmak için tuvaleti tekrar kullandı. Dürüst olduğunu umuyordu, onu bir yere götürüp öldürüp öldürmeyeceğini veya belki de onu asla eve götürmeyeceğini merak etmekten kendini alamadı. Ama alternatif, Roger’a güvenmekti ve ona yaptığı her şeyi biliyordu.

Konuşan sesleri duyabiliyor ama ne dediklerini anlayamıyordu. Sadece birkaç dakika sonra kapı çalındı ​​ve Viktor’un sesi, “Sadece ben проститутка” dedi.

Seçeneklerini düşünmüştü ve başka bir çıkış yolu yoktu ve olsa bile bunun ona bir faydası olmayacaktı, bu yüzden onun sesini duyunca kapıyı açtı. Kıyafetleri ona verdi ve banyonun dışında kalarak kapıyı çekti.

Hemen giyindi, ellerini yıkadı ve banyonun kapısını açtı. Viktor kapının hemen dışında duruyordu. Kolunu onun omzuna attı ve aralarında Roger’ın da bulunduğu diğer üç adamın yanından geçtiler.

Bardan çıktılar ve başka bir depo görünümlü binanın arkasına yürüdüler ve bir an için öldürüleceğini düşündü ama sonra uzun siyah bir arabanın park lambaları açık halde oturmakta olduğunu gördü. Arabaya yaklaştıklarında sürücü kapısından tamamen siyahlar içindeki bir adam indi ve Viktor’un ona rehberlik ettiği arka kapıyı açtı. Koyu renk giysili sürücü, Viktor’u diğerine yürüdü ve onun için kapıyı açtı ve Viktor, Holly ile arka koltuğa oturdu.

Holly’ye adresini sordu ve o da ona adresini söyledi ve Viktor bunu sürücüye tekrarladı ve araba deponun arkasından çıktı.

Evine varana kadar çoğunlukla sessizce sürdüler. Araba durduğunda elini sıkıca omzuna koydu ve yavaşça onu kendine çekti, “Rahatla” dedi, sonra çenesine masaj yaptı, sonra onu daha yakına çekti ve onu yavaş ve nazik bir şekilde öptü.

Sonunda öpücüğü bozduğunda, “Öpücüğün beni hayatının en iyi öpücüğünü aldığına inandırmalı. Her erkekle her zaman. Erkekler karmaşık değildir, iyi yemek, iyi spor, işte başarı ve önemli iyi seks. istisnai bir kadınla.Olmak istersen istisnai olabilirsin.Bunu düşünüyor ve buna inanıyorsun.Evet проститутка?”

Ceketine uzandı ve beş yirmi dolarlık banknot çıkardı, “Roger’a bundan bahsetme. Bu senin.” Daha sonra parayı sutyeninin içine itti, “İyi geceler проститутка. Biraz dinlen!

Dediğinde sürücü arabadan indi ve arabasının kapısını açtı. Arabadan çok şaşkın ve bunalmış bir şekilde indi.

Bakırköy escort, Bakırköy eve gelen escort, Bakırköy ucuz escort, Bakırköy escort bayan, escort Bakırköy, Bakırköy anal escort, Bakırköy yabancı escort, Bakırköy rus escort, Bakırköy otele gelen escort, Bakırköy yeri olan escort.

Bir cevap yazın