Bakırköy Escort Açelya

Otelin kapısını açtığında seni yakalayacağım ve elimden geldiğince her yerini öpeceğim. Sonra seni yatağa yaslayacağım ve yavaşça gömleğini çıkaracağım ve göründüğü gibi tenini öpeceğim. Gömleğin başının üzerinden kulağına kadar gelirken boynunu öpeceğim.
Sonra ben pantolonunu çözerken dudaklarını öpeceğim ve sen ayakkabılarını çıkar. Onları vücudundan çıkaracağım ve dişlerimle iç çamaşırını çıkaracağım ve bacaklarından aşağı inerken ıslak amına üfleyeceğim. Yukarı geldiğimde gömleğimi alırken seni öpeceğim. Sonra ellerimi sütyeninin altından ve başının üstünden geçiriyorum. Sonra her meme ucunu öperek iç geçirmeni sağlarım.

Ellerimi yanlarınızda gezdiriyorum ve parmaklarımın değdiği yerde tüylerimin diken diken olduğunu hissediyorum. Ben seni tahrik etmeye devam ederken ellerin sırtımı keşfediyor. Pantolonumu ve boxerımı çıkarıp bacaklarımı seninkilerin arasına alıyorum. Klitorisimi seninkinin üstüne koyuyorum ve sonunda seni okşamaya başladığımda içini çekiyorum. Vücudumu seninkinin üzerine koyuyorum ve vücudunun sıcaklığını hissediyorum.
Dilimi seninkinin üzerinde oynuyorum, uzun süre bekledikten sonra öpücüğünün tadına bakıyorum. Vücudum beklentiyle titriyor ama kendimi tutuyorum, vücudunuzu daha fazla öğrenmek istiyorum. Ellerimi göğsünün üzerinde ve göğüslerinin üzerinde gezdiriyorum ve meme uçların onları ayağa kaldırıyor. Boynundan öptüğümde içini çekiyorsun. Oradaki hassas cildi tatmak için meme ucunun etrafındaki daireyi yalıyorum.

Vücudunu karnına doğru hareket ettiriyorum ve kalçadan kalçaya kadar öpüyorum, uzanıyorum ve meme ucunu parmaklarımın arasında yuvarlarken elimde göğsüne masaj yapıyorum. Aniden klitorisini yalıyorum ve inliyorsun, kalçalarını daha fazlasını isteyerek yüzüme doğru itiyorsun.
Tüm ağzımı amına koydum ve deliğinden klitorisinin tepesine kadar yaladım. Dilim klitorisine her değdiğinde zıplıyorsun. Suların yüzümün her yerinde ve ben daha başlamadım bile. Dilimi amına sokuyorum ve sıcaklığını hissediyorum ve sonunda seni tatmaya başlıyorum. Amın dilimin etrafında daralıyor. Senin içinde ve dışında hareket etmeye başlıyorum.

Bacakların kafamın etrafında kapanıyor ve ben de senin daha derinlerine dalıyorum, g noktanı vurmaya çalışıyorum. Kıçını tutuyorum ve amını yüzüme tutuyorum ki dilimi olabildiğince derinine sokabileyim. Her şeye çarptığımı düşünene kadar içini yalarım. Tam dilimi senin amından çıkarmaya hazırlanırken, vücudun geriliyor ve sen inliyorsun. Onu tekrar yalarım ve sen daha yüksek sesle inlersin. Vücudun zıplamaya başlarken ve bacakların başımın etrafında titrerken g noktanı yalamaya devam ettim. Henüz boşalmanı istemiyorum, bu yüzden senden çekip klitorisine saldırıyorum.

Şişmiş klitorisini ağzıma çekiyorum ve onu dişlerimin arasında tutarak ısırıyorum. Hızlıca dilimi kaydırdım. Alnından, açık ağzının çevresinden ve çenenin üzerinden damlayan bir ter damlasının, gözlerimin önünde durana kadar boynunun çizgisini ve göğüslerinin arasından akmasını izliyorum. Ben klitorisini dilimin ritmiyle ısırırken aynı zamanda ona hafifçe vururken daha fazla terlemeni istiyorum.
Ellerimi bacaklarının iç kısmında kalçalarınla ​​birleştiği yerde gezdiriyorum. Elimi yarığın üstüne koydum. Diğer elimin iki parmağını senin içine soktum. Bir elimle seni iterken, yarığın üzerinde duran elimle vücudunu nazikçe itiyorum. Elimin baskısı içindeki parmaklarımı iterken tekrar inliyorsun. Sağ elimle itmeye ve sol elimle aşağı bastırmaya devam ederken daha yavaş yalıyorum. Biraz daha derine ittim, tüm bu süre boyunca gözlerim yüzünde oynaşan ecstasy’yi izlerken.
Şimdi seni çığlık atma zamanı.

Tek bir parçana dokunmadan senden uzaklaşıyorum. Vücudunuz gevşeme fırsatı buldukça gevşer. Sana doğru atıldım ve üç parmağımı derin ve sert bir şekilde içine soktum. Duvarlarının arkasını hissedebiliyorum ve tekrar geri çekiliyorum. Bir kez daha ittim ve aniden oturmanı sağladım. Kolumu beline, dudaklarımı da meme ucunun etrafına sarıyorum. Senin damlayan amına sokmaya başladığımda meme ucunu hızlı bir şekilde yalarım. Parmaklarım vücudunu titreten o noktayı buluyor ve ben orada kalıyorum. Amının hissettiği her şeyi geri çekmeye, bir mola vermeye çalışırken, kolum beline dolanıyor ve sana karşı sıkılaşıyor.
Meme ucunu öpüyorum ve sonra hemen solundan. Kremsi tenini ısırıyorum, terinin tuzluluğunun tadına bakıyorum. Eğilmemen için çenemi göğsüne kilitledim. Dişlerimin acısı ve elimin zevkiyle aklını karıştırmak istiyorum.

Sana doğru hamle yaparken daha fazla güç için tek dizimin üstüne çöküyorum. Kolum kramplanmaya başladığında elim daha hızlı hareket ediyor. Sol elin sırtımı delerken sağ elin saçlarıma dolandı. Ağzımı göğsünden ayırmaya çalışıyorsun ama ben sadece daha çok ısırarak bağırmana ve sırtımı daha çok delmene neden oluyorum.
Göğsünü bırakıp boynuna kilitledim. Etini ağzıma çekiyorum ve tekrar ısırıyorum. Başparmağım klitorisinin etrafında daireler çizerek kollarımda kıvranmana ve parmaklarımın sana daha derine inmesine neden oluyor.
Orgazm amından başlayıp tüm vücudunu ısıtırken vücudun titreşmeye başlar. Başınız geriye doğru atıldığında nefesiniz durur. Vücudun geriliyor ve tırnakların tenimde patlıyor ve sırtımdan aşağı kan akmaya başlıyor. Tüm vücudun çabadan titremeye başlar. Boynunu bıraktım ve yatağa geri düşmene izin verdim. Ellerimi yüzünü okşamak için getiriyorum.
Gözlerinin içine bakıyorum tekrar nefes almanı bekliyorum. Gözlerin açılıyor ve derin bir nefes alıyorsun. Tekrar kapanıyorlar ve ben senin uyanmanı bekliyorum. Nefesin normale dönerken göğsünü izliyorum.

Bir cevap yazın